[vc_row][vc_column][rev_slider_vc alias=”main-home” enable_paspartu=”no”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1617871295726{margin-top: 32px !important;margin-bottom: 32px !important;}”][mkdf_product_list info_position=”info-below-image” number_of_columns=”6″ space_between_items=”” orderby=”date” order=”ASC” taxonomy_to_display=”category” image_size=”portrait” info_bottom_text_align=”center” number_of_posts=”18″ taxonomy_values=”lillekimbud”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_content_width=”grid” simple_background_color=”#f7f7f7″ css=”.vc_custom_1526286525706{padding-top: 120px !important;padding-bottom: 120px !important;}”][vc_column][mkdf_elements_holder holder_full_height=”no” number_of_columns=”one-column” switch_to_one_column=”1024″ alignment_one_column=””][mkdf_elements_holder_item vertical_alignment=”top” item_padding=”0 0 0 0″][vc_column_text]

Firmast

Meie põhitegevuseks on lillemüük ja lilleseadeteenuse pakkumine.
Oleme tegutsenud Kose vallas aastast 1997.

Meie lillepood asub Harjumaal, Kosel, Kodu tn.2, Grossi kaupluses. Teie käsutuses on tunnustatud floristid, kes teevad oma tööd südamega.
Pidev enesetäiendus on meile kohustuseks. Kohapeal on alati suur ja värske valik lõikelilli, potililli, toataimi, lilleseadeid, aiatarbeid ja kingitusi. Aastaringselt avatud ka õueterrass hooajalillede ja -kaupadega.

Lillekuller on valmis Teiepoolt valitud lilled viima üle Eesti iga päev.

Olete teretulnud![/vc_column_text][/mkdf_elements_holder_item][/mkdf_elements_holder][/vc_column][/vc_row]