Ostutingimused

Ostu-ja müügitingimused

Ostu-ja müügitingimused
Käesolevad lepingutingimused kehtivad müüja: Serene Lilled Oü ja ostja (edaspidi Tellija) e-poe tellimiskeskkonnas serenelilled.ee.

Makse- ja tarnetingimused

Tellija tasub internetipoes tellimust esitades pangalingiga. Kogu arveldamine toimub eurodes.
Tellimiseks tuleb Tellijal lisada soovitud kaubad ostukorvi. Ostukorvi sisu on püsivalt näha ekraani ülemises servas, millel vajutades saab tellimuse vormistamise lehele.
Tellimuse vormistamisel  tuleb valid kohaletoimetamise viis ning aeg ja sisestada adressaadi andmed. Serene Lilled Oü pakub kullerteenust ainult Kose alevi ja valla piirides. Kohaletoimetamise maksumus on vastavalt valla piirkonnale .Lilledele ise poodi järgi tulles transpordi eest tasuma ei pea.

Kõik e-poe tellimiskeskkonnas serenelilled.ee esitatud tooted sisaldav käibemaksu.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuste vormistamiseks tuleb täita nõutud väljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate pangalinkide:
Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.
Serene Lilled Oü on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaarti andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Tellimusi võetakse vastu E-L kella 09.00-18.00 ja pühapäeval kella 09.00-14.00. Kullerteenust osutatakse E-L kella 09.00-19.00, P 9-16.
Tellimust esitades arvestab Tellija vähemalt 24 tunnise etteteatamisega. Kui tellimuse esitamise aeg on lühem kui 24 tundi, siis Serene Lilled Oü ei vastuta tellimuse õigeaegse täitmise ja kohaletoimetamise eest.
Tellimuse täitmist alustatakse peale maksekinnituse laekumist Serene Lilled Oü arveldusarvele.

Tellimuse tagastamine ja muutmine

Vastavalt Võlaõigusseaduse §-le 53 lg 4 p 4 (kiiresti riknev kaup), ei ole Serene Lilled Oü-l kohustust võtta tagasi toodet, milles sisalduvad lilled ja taimed. Kui Tellijal on mõjuv põhjus tootest loobumiseks, tuleb selleks esitada kirjalik avaldus hiljemalt 2 tundi peale kauba kätte saamist.
Toode tagastamisega seotud kulud kannab Tellija va. juhul, kui ta on saanud vale või kahjustatud toote. Kui tootel esineb puudusi, mis on tingitud Tellija valest käsitlemisest, on Serene Lilled Oü-l õigus toote tagastamisest keelduda.
Tagastamisel makstakse tellijale raha tagasi samale pangakonto numbrile, millelt makse laekus.
Tellimuse muutmiseks tuleb saata e-kiri aadressile info@serenelilled.ee kuid mitte hiljem kui 1 tund peale tellimuse esitamist. Kui tellimuse muutmine on edastatud Tellija poolt hiljem kui 1 tund peale tellimuse esitamist, on Serene lilled Oü-l õigus tellimuse muutmisest taganeda.

Poolte vastutus

Serene Lilled Oü e-poe tellimiskeskkonnas olevad pildid on illustratiivse tähendusega. Serene Lilled Oü jätab endale õiguse muuta lillekimpudes ja pärgades olevate lillede sorti, jättes värvikombinatsiooni samaks ning mitte vähendades toote rahalist väärtust. Piltidel olevad vaasid ei kuulu toote juurde kui toote kirjelduses ei ole eraldi märget.
Tellija vastutab e-poes esitatud andmete täpsuse ja õigsuse eest. Tellimuse puuduste eest vastutab Tellija kui andmete sisetamisel on edastatud ebaõiged andmed Tellija poolt Serene Lilled Oü-le.
Lepingust tulenevate kohustuste mittetäitmist või mittenõuetekohast täitmist ei loeta Lepingu rikkumiseks, kui selle põhjuseks on asjaolud, mille saabumist Pooled Lepingu sõlmimisel ette ei näinud ega võinud ette näha (Vääramatu jõud).
Pool, kelle tegevus lepingujärgsete kohustuste täitmisel on takistatud Vääramatu jõu asjaolude tõttu, on kohustatud sellest koheselt kirjalikult teisele Poolele teatama.
Vääramatu jõu asjaolude esinemisel pikenevad Lepingust tulenevad tähtajad Vääramatu jõu asjaolude esinemise perioodi võrra.

Lepingule kohaldatav õigus

Kõigi Lepinguga seonduvate küsimuste, mis ei ole selgesõnaliselt või tingimusteta lahendatud Lepingus sisalduvate tingimustega, lahendamisele kohaldatakse Eesti õigust.